بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل منزل یا شرکت در عین حال که اولین مرحله از سری مراحل اثاث کشی محسوب می شود مهمترین آنها نیز هست زیرا در صورتی که مرحله بسته بندی به خوبی و به شکل صحیح به انجام برسد، به خودی خود بسیاری از مشکلات و معضلات آینده را کاهش خواهد داد.

به همین منظور شرکت‌هایی به منظور کمک به شما عزیزان جهت بسته بندی اثاث منزل به وجود آمده اند و در بسیاری از شرکت‌های حمل و نقل سرویس‌هایی برای بسته بندی لوازم منزل قبل از اسباب کشی به مشتریان ارائه می شود. با پیشرفت علم و مشغله‌هایی که در عصر حاضر تمامی افراد در زندگی خود دارند و همچنین شاغل شدن هر دو زوج در خانه‌ها امر اسباب کشی برای بسیاری از افراد بسیار سخت شده است. به همین خاطر سپردن کار به شرکت بسته بندی اثاثیه منزل برای این افراد نه تنها مقرون به صرفه است بلکه می تواند از استرس‌ها و مشکلات آنها کم کند.

شرکت‌های بسته بندی وسایل منزل کلیه اصول بسته بندی اثاثیه را می دانند و می توانند اسباب شما را به بهترین نحو بسته بندی کنند. بسته بندی اصولی باعث می شود که کمترین آسیب به اسباب شما در هنگام جا به جایی وارد شود و خسارت کمتری ببینید. علاوه بر این بسته بندی اصولی به هنگام اسباب کشی، حمل و نقل آن را آسان تر می کند که این امر در کاهش هزینه‌های باربری نیز کمک شایانی خواهد کرد.

سپردن کار به شرکت‌های بسته بندی وسایل منزل می تواند از استرس‌ها و نگرانی‌های شما کم کند زیرا این شرکت‌ها کلیه اصول بسته بندی را می دانند و با توجه به تجربه بالای آنها در امر اسباب کشی می توانند در کمترین زمان و به نحو احسنت کار بسته بندی وسایل منزل و اثاث کشی شما را انجام دهند و شما با خیال راحت می توانید کلیه کار را به شرکت‌های بسته بندی اثاثیه منزل بسپارید و مطمئن باشید که با تجربه بالای آنها و نیروهای متخصص آنها کار شما به بهترین شکل انجام می گیرد. و به صورت کلی می توان گفت تجربه یک اسباب کشی آسان را می توانید با سپردن کار به شرکت‌های اسباب کشی داشته باشید.

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی است. بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است که در ذیل به این موارد اشاره می کنیم:

 1. بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.
 2. بسته بندی اسباب منزل و شرکت‌ها به شکل درست ، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.
 3. نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.
 4. زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

ماموت بار تهران با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل و اسباب کشی شرکت و اداری آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل ادارات و شرکت‌ها و کارخانه‌ها است.
می توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو، یخچال‌های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاص جهت جابجایی و بسته بندی دارد از خدمات بسته بندی و جابجایی و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین و گارانتی شرکت ماموت باربری استفاده نمایید و سرعت و کیفیت در باربری و اتوبار را تجربه نمایید.

بسته بندی لوازم اداری:

بسته بندی اصولی و دقیق اثاثیه برای ادارات و شرکت‌ها از عوامل مهمی است که به سبب آن بتوانیم یک اسباب کشی راحت و مناسب داشته باشیم. البته چنانچه اینکار به صورت غیر اصولی انجام گیرد ممکن است عکس این ماجرا هم پیش بیاید و دچار مشکلات زیادی در این بین شویم. بسته بندی لوازم شرکت‌ها ممکن است در نگاه اول ساده تر از بسته بندی اثاثیه منزل به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نیست و فاکتورهای زیادی را باید برای این کار در نظر گرفت.
از جمله نکات مهم در بسته بندی لوازم اداری و شرکت‌ها انتخاب روش است. اینکه همه لوازم هر اتاق در جعبه یا جعبه‌های خاص قرار گیرد یا اینکه روش بسته بندی بر اساس نوع لوازم باشد و لوازم مشابه را در کنار هم قرار دهیم. ضمنا به دلیل حجیم بودن، انتخاب نوع کارتن و جعبه‌ها نیز بسیار حائز اهمیت است.
نحوه علامت گذاری جعبه‌ها جهت چینش سریعتر و بارگیری راحت تر نیز از جمله مواردی است که باید هنگام بسته بندی وسایل اداری در نظر گرفت و تا حد امکان از اتلاف وقت جلوگیری نمود.

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت‌ها:

برچسب گذاری: سعی کنید روی تمام کارتن‌ها و جعبه‌هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب‌ها که بهتر است رنگی باشد، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.

جدا کردن لوازم شکستنی: وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب‌های مشخص روی آنها علامت "شکستنی" بزنید. همچنین هنگام بارگیری، این بسته بندی‌ها را در بالای کارتن‌های دیگر قرار دهید.

بسته بندی لوازم اداری: بسته بندی لوازم و ادوات اداری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیورتر و لپ تاپ، دستگاه‌های کپی و فکس، سانترال و گوشی‌های تلفن لازم است هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر است؟

شرکت‌های باربری مبالغ مختلفی برای جمع آوری وسایل و بسته بندی دریافت می کنند. این مبلغ طبق تعرفه مشخص و با توجه به مقدار بار برای هر مشتری متفاوت است. به طور کلی این هزینه شامل دو بخش عمده است:

الف- دستمزد کارگر بسته بندی

دستمزد کارگر برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در جنوب تهران، هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در شرق تهران و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران همواره ثابت است و بر حسب ساعت محاسبه می شود. قیمت ملک و منطقه ای که ملک در آن واقع است روی هزینه‌های بسته بندی هیچ تاثیری ندارد. اما هر چه مقدار وسیله‌ها بیشتر باشد، طبیعتا ساعات بیشتری صرف بسته بندی و پکیج کردن لوازم می شود و نیروی کار بیشتری هم لازم است. در واقع اثاثیه بیشتر به مفهوم نیروی کار بیشتر برای بسته بندی و خدمات اسباب کشی است.
سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز برای جابجایی و حمل بار تعرفه‌های مشخصی را اعلام کرده که از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. در این سامانه دستمزد کارگر برای خدمات اسباب کشی در ۳ ساعت اولیه یکجا محاسبه می شود  و در صورت هر یک ساعت اضافی، مبلغ اندکی به دستمزد کارگر حمل بار افزوده خواهد شد.

ب- قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی

بسته بندی خرده ریزها و لوازم داخل کابینت‌های آشپزخانه و کمدهای لباس کارساده ولی خسته کننده ای است. روزهای متوالی وقت برای جمع آوری خرده ریزها صرف می شود که چندان خوشایند نیست.
شرکت خدمات اسباب کشی با اعزام کارگرهای ماهر، بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت صحیح و اصولی انجام می دهد. کارتن‌های استفاده شده همگی نو و ۵ لایه و دارای ابعاد مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل هستند.
کارتن‌های حجیم و محکم، تنها وسیله بسته بندی اثاثیه منزل نیستند! لوازم و تجهیزات بسیاری برای بسته بندی بار استفاده می شوند که برای محافظت ازاثاثیه ضروری هستند.
هزینه بسته بندی اثاثیه منزل ارتباط مستقیم با لوازم بسته بندی دارد. به این ترتیب نمی توان مبلغ ثابت و مشحصی را برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در همه مناطق در نظر گرفت. در واقع این مقدار وسایل و اثاثیه منزل است که تعیین کننده نوع و تعداد کارتن و دیگر وسایل بسته بندی است. به طور معمول برای بسته بندی اسباب منزل ازاین لوازم استفاده می شود:

انواع کارتن محکم

کارتن‌های مخصوص ۵ لایه در سایزهای مختلف برای بسته بندی ظروف و شکستنی‌هااستفاده می شوند. به طور معمول شرکت خدمات اسباب کشی با رویت بار، تعداد کارتن مورد نیاز را برآورد کرده و همه لوازم بسته بندی را به همراه می آورد. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل از قبل محاسبه می شود.

بغچه برای بسته بندی

بغچه در سایزهای مختلف برای بسته بندی لباس و پوشاک تدارک دیده شده و مناسب لباس‌های معمولی و پارچه ای است. برای بسته بندی کت و شلوار، پالتو و لباس مجلسی از بغچه استفاده نمی شود برای این پوشاک کارتن مخصوص در نظر گرفته می شود. بخشی از مبلغی که برای حمل اثاثیه منزل هزینه می شود مربوط به همین بغچه‌های لباس می شود.

پلاستیک ضربه گیر

ضربه گیرها نقش مهمی در جلوگیری از آسیب فیزیکی به لوازم دارند. استفاده از پلاستیک ضربه گیر برای جلوگیری از شکستن، خط و خش، خراش و غیره ضروری است.
پلاستیک حباب دار یا پلاستیک ضربه گیر در اندازه‌های مختلف برای بسته بندی لوازم صوتی- تصویری و دیگر لوازم منزل استفاده می شوند که در هزینه بسته بندی اثاثیه محاسبه می شوند.

گونی دوخته شده بزرگ

گونی دوخته شده بزرگ بهترین متریال برای بسته بندی رختخواب، تشک و پتوها است که در اندازه و قیمت‌های متفاوتی وجود دارد. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل شامل لیست تجهیزاتی است که برای بسته بندی استفاده می شود.
تعداد گونی، کارتن، بغچه‌ها و دستمزد کارگر در هزینه بسته بندی و اسباب کشی تاثیرگذار است.

بسته سلفون رولی

سلفون پیچی مبلمان برای جلوگیری از پارگی و آسیب به مبل ضروری است. مبلمان، لوازم چوبی و شیشه‌های میز ناهاخوری یا بوفه حتما باید به درستی حمل شوند. امکان آسیب به این لوازم خیلی بیشتر است. برای صرفه جویی در هزینه‌ها بهتر است از بسته بزرگ سلفون توپی استفاده کنید.

مزایای استفاده از خدمات شرکت ماموت بار برای بسته بندی اثاثیه منزل چیست؟

 • در صورت اعلام درخواست از جانب شما کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی، مانند نوار چسب، کارتن در ابعاد مختلف، انواع ریسمان و بندهای کشی و... از جانب شرکت خدمات اسباب کشی ارائه می گردد و نیازی نیست نگران تامین این وسایل باشید.
 • بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلوزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی، بدلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند.
 • عموما بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت. از طریق سپردن بسته بندی لوازم منزل خود به یک تیم مجرب، می توانید از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و به جای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید.همچنین از بوجود آمدن خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری نمایید.
 • بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل زبده و حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد. زیرا ما کاملا میدانیم برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنیم، بسته بندی را از کدام بخش شروع کنیم و یا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نماییم.
 • استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی برای بسته بندی اثاث منزل باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا ما طبق تجربه می دانیم از چه ابعاد کارتن‌هایی استفاده کنیم چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نماییم تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.
 • ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.

بصورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به یک شرکت خدمات اسباب کشی حرفه ای از خستگی ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.
 بسته بندی اثاث منزل و همچنین بسته بندی لوازم اداری و شرکت خود را به ما بسپارید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید و در کنار آن از سلامت اسباب خود مطمئن شده و قیمت و هزینه نهایی اسباب کشی خود را نیز کاهش دهید. واقعیت این است بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت زیادی دارد. عدم رعایت نکات حتی خیلی کوچک هم می تواند منجر به آسیب‌های جدی به لوازم و خسارت‌های مادی و معنوی گردد.
شما عزیزان می توانید  پرسش‌ها یا  تجربیات خود از همکاری با شرکت ماموت بار را در قسمت نظرات بیان کنید. کارشناسان شرکت ماموت بار در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما بهترین پاسخ را ارائه می دهند .همچنین می توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و مشاوره رایگان را دریافت کنید. با سپردن کار اسباب کشی خود به شرکت ماموت بار می توانید با خیال راحت و آسوده به امور روزمره خود برسید زیرا کلیه کارها توسط تیم حرفه ای و با تجربه ما صورت می گیرد.
تلفن تماس دفتر مرکزی: 02188078150
تلفن تماس دفتر شمال: 02122297582
تلفن تماس دفتر شمال: 02122619154
تلفن تماس دفتر شمال: 02122885541
تلفن تماس دفتر غرب: 02144032553
انتقادات و پیشنهادات: 09121881482


 • تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۰۰:۳۲:۳۰ قبل از ظهر
 • بازدید: 54