اسباب کشی در تهران:

خلاقانه‌ترین و منحصربفردترین خدمات اسباب کشی در سراسر تهران را از ما در ماموت بار بخواهيد. بهترين تجربه اثاث کشی منزل در تهران را برای شما به ارمغان می‌آوريم. ما تجربه زیادی در زمینه جابجای بار داریم و جلب رضایت مشتریان یکی از اصلی‌ترین اهداف ما بشمار می‌رود. در صورتیکه قصد جابجایی دارید مخصوصا در دوران کرونا تنها کافیست با ما در ماموت بار در تماس باشید.
یکی از خدمات ویژه ما ارائه مشاوره رایگان برای اسباب کشی می‌باشد. مشاوره‌های رایگان کارشناسان ما به شما کمک می‌کند بهترین زمان را برای جابجایی انتخاب نمایید. همچنین درصورتی که اولین تجربه اسباب کشی را دارید، راهنمایی‌های لازم جهت بسته‌بندی وسایل را در اختیار شما قرار می‌دهند. بهترین مسیر برای جابجایی و سایر موارد دیگر را برای شما عزیزان شرح خواهند داد و شما را راهنمایی می‌نمایند. علاوه بر موارد ذکر شده در صورت تمایل و درخواست شما عزیزان افراد باتجربه‌ای را به محل شما اعزام می‌کنند تا در بسته‌بندی وسایل همراه شما باشند.
شرکت ماموت بار  پیشرو در ارائه دهنده خدماتی نوین در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر فرآیند اسباب کشی با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود  افراد را  آموزش می دهد و  بهترین زمانبندی و برنامه ریزی را تدوین نموده تا با خیالی آسوده پروسه اسباب کشی در تهران را برای همشهریان عزیز تهرانی انجام دهد.
 برون سپاری این کار مهم که شروع آن با خدمات کامل ماموت بار کلید خورده و این خدمات هر روز تکامل می یابد می تواند دغدغه افراد را نسبت به انجام جابه جائی به صورت کامل پوشش داده و مسیر جدیدی در این رابطه جلوی پای افرادی که مشغله یا توان انجام این کار را ندارند قرار دهد.
اسباب کشی در تهران و مشکلات آن:

چالش هایی که در فرآیند اسباب کشی پیش روی افراد قرار می گیرد به صورت کلی شامل موارد زیر است:

 1. چالش های قبل از اسباب کشی شامل موارد و مشکالت قبل از انجام این کار به محل جدید می باشد که به عنوان مثال تنظیم برنامه زمانبندی شده جهت انجام پروسه جمع کردن و بسته بندی وسایل داخل منزل جدید یا پیدا کردن شرکت معتبر جهت انجام انتقال وسایل از خانه قدیمی به خانه جدید، پس یک بخش مهمی از چالش های مربوط به این کار به قبل از شروع این کار بر می گردد.
 2. بخش دوم چالش های هنگام این کار که شامل موارد و مشکالت هنگام انجام کار می باشد. به طور مثال نظارت بر عملکرد کارگران و پرسنل شرکت باربری که درست و بدون آسیب زدن به وسایل منزل آن ها را بارگیری و تخلیه نمایند و یا سرو کله زدن با کارگران حمل بار که خود یکی از معضالت بزرگ این حوزه می باشد و باید حتما در یک مقاله مستقل درباره آن ها به صحبت بپردازیم.
 3. بخش سوم چالش های بعد از انجام این کار می باشد که شامل مواردی از قبیل پیدا کردن وسایل بسته بندی شده مورد نیاز یا چیدمان وسایل در خانه جدید و یا نصب وسایل نصب کردنی و مونتاژ شدنی داخل خانه جدید می باشد


با توجه به موارد بالا کاملا مشخص است که این اسباب کشی در تهران شامل چالش های گوناگون می باشد که رسیدگی به همه آن ها می تواند هرکسی را از انجام این موضوع آزرده خاطر سازد. این موضوع نیز راه حل های ساده ای دارد و آن هم استفاده از خدمات اسباب کشی آسان  و منحصر به فرد  شرکت ماموت بار است چرا که قارد است به تمامی چالش های موجود خاتمه دهد.

خدمات اسباب کشی در تهران شرکت ماموت بار شامل چه مواردی هستند؟

امروزه خدمات مربوط به اسباب کشی فقط یک خاور و حمل وسایل از مبدا به مقصد نمی باشد بلکه خدمات اسباب کشی شامل موارد زیادی از جمله آموزش دادن تیم بسته بندی،  جمع آوری و بسته بندی وسایل، حمل و انتقال آن به منزل جدید و باز کردن و چیدمان وسایل داخل منزل جدید می باشد.

چند ایده برای اسباب کشی مرتب

بهترین ایده هایی که می توان برای انجام یک اثاث کشی مرتب در نظر گرفت قطعا با انجام یک برنامه ریزی دقیق و مبتنی بر شرایط خاص می باشد، پس یادتان باشد که برای تمام جابجایی ها نمی توان یک نسخه را پیچید. انجام یک برنامه ریزی کامل که در آن تمام موارد و زمان بندی مربوط به تمام قسمت ها در نظر گرفته شود. در خدمات اسباب کشی در تهران این مهم توسط کارشناسان شرکت ماموت بار که وظیفه کارشناسی و ارائه مشاوره حضوری به مشتریان را دارند انجام می شود. کل پروسه این کار بر طبق همان روند برنامه ریزی، اجرا و مدیریت می شود.

ترتیب خدمات چگونه است؟

 • جمع آوری و بسته بندی وسایل داخل منزل
 • حمل و جابه جائی وسایل از مبدا به مقصد می باشد
 • باز کردن و چیدمان وسایل داخل منزل جدید

آیا خلاقیت در امر اسباب کشی در تهران می تواند مفید باشد؟

بله قطعا وجود خلاقیت یکی از مواردی است که می تواند بین یک اسباب کشی راحت  و پر دردسر تفاوت ایجاد کند.خلاقیت در برنامه ریزی، خلاقیت در انجام مرحله جمع کردن و سایل و اینکه چگونه این کار انجام شود تا وسایل در طول پروسه جابه جائی آسیب نبیند و خسارت مالی به همراه نداشته باشد. همه میتوانند اهمیت خلاقیت در این کار را نشان دهند. هنگامی که تیم بسته بندی ماموت بار قرار باشد که یک وسیله که امکان آسیب دیدن آن در طول پروسه حمل وجود دارد را بسته بندی کنند قطعا اولین چیزی که میتواند باعث جلوگیری از هرگونه مشکلی نماید داشتن خلاقیت و به واسطه آن انجام یک بسته بندی ماهرانه می باشد. .

1- قیمت اسباب کشی و نرخ ها

هزینه خدمات اسباب کشی با توجه به حجم وسایل و لوازم مورد نیاز جهت جابه جائی تعریف خواهد شد. این کار توسط کارشناسان شرکت ماموت بار که به صورت حضوری به محل شما مراجعه خواهند کرد، پس از بازدید محل و حجم وسایل اعلام خواهد شد.

2- نحوه محاسبه هزینه باربری

برای محاسبه هزینه باربری ابتدا باید بدانید برای جابه جائی وسایل خود چند ماشین و چند نفر کارگر حمل نیاز دارید. بعد از آن عواملی از قبیل تعداد طبقات، نوع وسایل، مدت زمان استفاده از ماشین باربری به طور صد درصد در هزینه های باربری شما تاثیرگذار خواهد بود.

اسباب کشی در تهران و در شرایط کرونا چگونه صورت می گیرد؟

قطعا اثاث کشی در کرونا دغدغه‌های شما را بسیار بیشتر نموده است.اگر در روزهای کرونایی مجبور به جابجایی منزل و محل کار خود هستید، ما در ماموت بار به شما کمک می‌کنیم بدون دغدغه و نگرانی اثاث کشی کنید.

 • ما با در اختیار قرار دادن نیروهای سالم و مبرا از ویروس کرونا به شما کمک می‌کنیم محل جدید را بطور کامل ضدعفونی و سالم سازی نمایید. شاید فکر کنید محل جدید شما مدت طولانی خالی بوده و نیاز به ضدعفونی ندارد اما باید بدانید افرادی که پیش از شما برای بازدید این مکان آمده اند با دست‌های آلوده به درب و پنجره‌ها دست زده و با کفش وارد شده‌اند پس پیش از نقل مکان ضدعفونی را فراموش نکنید.
 • برای جابجایی تیم حمل بار مطمئن و حرفه‌ای استخدام کنید. کلیه افراد و کارکنان ماموت بار به رعایت موارد و اصول بهداشتی بویژه در شرایط کرونا متعهد می‌باشند و با رعایت تمام پروتکل‌ های بهداشتی اقدام به انتقال وسایل شما می کنند. بعداز انتقال وسایل اگر سریعا قصد استفاده از وسایل دارید حتما ابتدا آنها استریل کرده و سپس باز نمایید، چراکه ویروس کرونا برای چند ساعت روی سطوح باقی می‌ماند.

لازم به ذکر است تمامی خودروهای ما قبل و بعد از هر بارگیری به صورت کامل ضدعفونی می شوند. تست سلامت پرسنل نیز به صورت روزانه در مجموعه ما انجام می شود تا بتوانیم ضامن سلامتی شما باشیم.

مزایای واگذاری اسباب کشی در تهران به شرکت ماموت بار چیست؟

 • تجهیزات و لوازم بسته بندی وسایل

ماموت بار ارائه کننده تجهیزات و لوازم بسته بندی جهت حمل اثاثیه و محافظت از وسایل در حین حمل بار می‌باشد، همچنین خدمات بسته بندی تخصصی با نازلترین قیمت را به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

 • کارگر اسباب کشی آموزش دیده

ماموت بار با دارا بودن کارگران متخصص آموزش دیده خانم و آقا، خدمات بسته بندی، حمل و چیدمان وسایل را در کمترین زمان برای شما عزیزان انجام می نماید.این افراد در بدو ورود به شرکت تمامی آموزش‌های لازمه را دریافت می‌نمایند.

 • انواع ماشین باربری

می‌توانید انواع ماشین‌های باربری مناسب از جمله نیسان، وانت، کامیون و کامیونت مجهز، موکت کاری شده و با اتاق‌های مخصوص اسباب کشی را از ما بخواهید. ماشین‌های حمل بار بسته به نیاز شما و حجم وسایل شما انتخاب می‌گردند.

 • چیدمان اثاثیه در محل جدید

متمایزترین خدمات چیدمان وسایل و اثاثیه در بدو ورود به محل جدید، توسط پرسنل مجرب ماموت بار  بسته به سلیقه و با در نظر گرفتن تمامی نظرات شما شما عزیزان با سرعت و دقت عمل بالا، بنا به درخواست شما عزیزان انجام می‌پذیرد.
قیمت مناسب در مقایسه با سایر شرکت های باربری:
ما در شرکت ماموت بار همه چیز را برای  یک اسباب کشی آسان و ممطئن در شهر تهران فراهم کرده ایم. علاوه بر رعایت نکات بهداشتی و دقت در بسته بندی و بکارگیری نیروی متخصص و با تجربه، این اطمینان را به شما می دهیم که از نظر میزان هزینه در مقایسه با سایر شرکت های فعال در این زمینه دارای قیمت هایی مقرون به صرفه و مشتری مدار هستیم.

اسباب کشی در تهران:

شرکت ماموت بار  پیشرو در ارائه دهنده خدماتی نوین در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر فرآیند اسباب کشی با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود  افراد را  آموزش می دهد و  بهترین زمانبندی و برنامه ریزی را تدوین نموده تا با خیالی آسوده پروسه اسباب کشی در تهران را برای همشهریان عزیز تهرانی انجام دهد.

تلفن تماس دفتر مرکزی: 02188078150
تلفن تماس دفتر شمال: 02122297582
تلفن تماس دفتر شمال: 02122619154
تلفن تماس دفتر شمال: 02122885541
تلفن تماس دفتر غرب: 02144032553
انتقادات و پیشنهادات: 09121881482


 • تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ , ۰۱:۳۲:۵۸ قبل از ظهر
 • بازدید: 290
 • اشتراک گذاری: