باربری شیخ بهایی تهران

یکی از دغدغه‌های همه افراد درخصوص اسباب کشی و جابجایی منزل آسیبی است که ممکن است در جریان این فرآیند به وسایل منزل وارد بیاید. اطمینان از سالم به مقصد رسیدن بار آنقدر مهم است که گاهی شهروندان ترجیح میدهند خود امر جابجایی و اسباب کشی را بر عهده بگیرند. اما آیا واقعاً در زندگی پر از مشغله و کمبود وقت امروزی این امر برای همه امکانپذیر است؟ یا تخصص جا به جایی وسایل در کوتاهترین زمان و به بهترین نحو را همه دارند؟ البته که نه.

باربری شیخ بهایی یکی دیگر از چندین شعبه شرکت باربری و اتوبار ماموت باراست. مجموعه باربری شیخ بهایی یکی از بزرگترین و منصف ترین باربری‌ها در تهران با سالها تجربه درخشان در ضمینه حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل ، لوازم اداری، تجاری، جهیزیه و انواع وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق و پیانو به تمام نقاط تهران و شهرستان‌ها می‌باشد.

در این پست ابتدا با منطقه شیخ بهایی تهران بیشتر آشنا می‌شویم و سپس به معرفی خدمات و نحوه کارکرد این بخش از شرکت ماموت بار تهران می‌پردازیم.
میدان شیخ بهایی میدانی در محله ونک در شهر تهران است. در سال‌های اخیر حوالی میدان به محلی برای کار برخی صنایع، مانند آژانس‌های تبلیغاتی، مراکز خرید لوکس و ساختمان‌های اداری تبدیل شده‌است.
این ناحیه به خاطر قرار گرفتن در کنار یکی از معروفترین دانشگاه‌های کشور یعنی دانشگاه دخترانه الزهرا شهرت دارد. همچنین اطراف میدان نمایشگاه‌ها و گالری‌های فراوانی وجود دارند.

معرفی مجموعه باربری شیخ بهایی از شرکت ماموت بار تهران:

باربری شیخ بهایی معتبر در زمینه ارائه خدمات باربری در محدوده شیخ بهایی و ارائه مشاوره در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در این محدوده با بیش از یک دهه سابقه در زمینه حمل بار می‌باشد این باربری که دارای مجوز از اتحادیه باربری داران است و مجوز خود را با نام باربری شیخ بهایی ثبت نموده است ، از این رو شرکت باربری شیخ بهایی به صورت فعال حتی در ایام تعطیلات خدمات اسباب کشی و حمل بار را برای شما ارائه داده و خدمات تخصصی اسباب کشی را در تهران برای شما به عمل می‌آورد ، این موسسه باربری با داشتن سابقه ای بالا در زمینه اسباب کشی منزل آماده است خدمات خود را به عنوان برترین موسسه باربری به شما ارائه داده و رضایت صد در صدی شما را به وجود بیاورد و نیازمندی‌های شما را به عنوان باربری شیخ بهایی به شما ارائه دهد.

آشنایی با خدمات باربری شیخ بهایی در شرکت ماموت بار تهران:

ما در مجموعه‌ی شیخ بهایی بر این بارو هستیم که وظیفه حمل و جابه‌جایی بار از مبدا به مقصد را تنها یکی از چنیدن وظیفه مربوط به یک شرکت باربری است. شرکت های باربری وظایف دیگری علاوه بر حمل بار بر عهده دارند. از جمله:

  • تضمین کیفیت و سلامت بار در تمام مراحل باربری
  • استفاده از روشها و ابزار جدید بروز و ایمن جهت بسته بندی و حمل و نقل بار
  • در دسترس بودن در تمام ساعات و روزهای هفته
  • سرعت در انجام امور همراه با حفظ کیفیت
  • داشتن لیست مناسب و منعطف برای انجام انواع خدمات بابری با توجه به شرایط مشتریان
  • ارایه مشاوره و راهنمایی مناسب و تخصصی جهت تسهیل در امور جابجایی

ما در شرکت ماموت بار و در بخش باربری شیخ بهایی به شما وسایل بسته بندی با کیفیتی ارائه میدهیم تا در تمامی‌شرایط آب و هوایی و مسافتی وسایل شما ایمن و با بسته بندی اصولی باقی بمانند.
 کیفیت و دقت در نوع بسته بنید در باربری شیخ بهایی  مجموعه ماموت بار باعث می‌شود تا وسایل بتوانند فشار لازم را در طول مسیر تحمل نمایند. همچنین برای لوازم حساس بسته بندی‌های پایدار و مناسب همان وسیله را در نظر می‌گیریم.
اعضای شاغل در باربری شیخ بهایی کاملا آموزش دیده و با تجربه هستند. آنها میدانند چگونه باید یک کامیون را بارگیری نمایند همچنین در تمامی‌مراحل باربری اقلام را در کدام مکانها قرار دهند که ایمن تر باشند.
باربری منظم و سر و قت زمان برای هردو طرف قرار داد چه مشتری و چه بخش باربری شیخ بهایی متعلق به شرکت ماموت بار غنیمت است.تمامی‌مراحل در باربری در منطقه شیخ بهایی به موقع و با تنظیم دقیق زمانی انجام می‌پذیرد.

تعرفه‌های اتوبار شیخ بهایی تهران:

همه کرایه‌ها و تعرفه‌های باربری شیخ بهایی (یکی از چندین شعبه شرکت ماموت بار در تهران) بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و همه تلاش ما در مجموعه باربری شیخ بهایی کسب رضایت تک تک شما عزیزان می‌باشد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم . در ادامه شماره‌های باربری شیخ بهایی را مشاهده می‌کنید که می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان اتوبار شیخ بهایی استفاده کنید و سوالات خود را از همکاران ما بپرسید و در هر زمان به باربری در شیخ بهایی نیاز داشتید کافی است که با شماره‌های باربری شیخ بهایی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما درسریع ترین زمان در محل حاضر شوند وبه شما خدمت رسانی بکنند.

باربری شیخ بهایی تهران

ماموت بار به عنوان یک موسسه حمل و نقل باربری و اتوبار در شیخ بهایی آماده ارائه خدمات باربری در شیخ بهایی تهران جهت حمل بار در شیخ بهایی، جابه‌جایی اثاثیه منزل در شیخ بهایی، وانت بار شیخ بهایی، نیسان بار شیخ بهایی، خاور و کامیونت شیخ بهایی، اسباب کشی در شیخ بهایی و حمل و نقل‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها در شیخ بهایی توسط کادر مجرب و ویژه محله شیخ بهایی می‌باشد.
هم اکنون با ما جهت حمل و نقل اثاثیه منزل و اداری در شیخ بهایی و یا اسباب کشی در شیخ بهایی تماس بگیرید.

تلفن تماس دفتر مرکزی: 02188078150
تلفن تماس دفتر شمال: 02122297582
تلفن تماس دفتر شمال: 02122619154
تلفن تماس دفتر شمال: 02122885541
تلفن تماس دفتر غرب: 02144032553
انتقادات و پیشنهادات: 09121881482


  • تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ , ۰۱:۳۰:۴۷ قبل از ظهر
  • بازدید: 292
  • اشتراک گذاری: