باربری تهران - باربری ماموت بار

 باربری تهران - باربری ماموت بار ، یکی دیگر از شعب شرکت باربری ماموت بار در تهران است که با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارگران زبده و با اخلاق و همچنین انواع خودروهای باربری متناسب با نوع بار از جمله وانت بار و نیسان بار، در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم می‌باشد.

باربری تهران، با ارائه خدمات شبانه روزی در زمینه بسته بندی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منازل و ادارات، همواره در اندیشه رضایت و جلب اعتماد شما عزیزان است، بنابراین با به کار گیری رانندگانی خبره، با اخلاق و با دانش کافی از مسیرها و امر باربری، این مهم را محقق کرده است.

امروزه امور حمل اثاثیه منزل، اداری و... در تهران از جایی به جایی دیگر و یا از هر منطقه از تهران به شهرستان‌ها یکی از معمول ترین خدمات قابل انجام در باربری تهران است. ماموت بار به عنوان یک موسسه حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران و با داشتن سالها تجربه جهت جلوگیری از هر گونه دغدغه و برای سالم رساندن بارها به مقصد برای مشترکین خود در تهران می‌کوشد.

تعرفه حمل اثاثیه منزل داخل شهری و بین شهری در ماموت بار درست مطابق تعرفه‌های اتحادیه باربری و اتوبار کل استان تهران اعلام و اعمال میگردد . این تعرفه بنا به بخش نامه‌های ارسالی از طرف اتحادیه اعلام میگردد و ما با حفظ  مباحث مربوط به اخلاقیات و الویت قرار دادن اهمیت منافع شما همشهریان عزیز متعهدانه شما را در حمل بارتان همراهی میکند .

قیمت باربری، کرایه حمل بار و نرخ اسباب کشی همیشه دغدغه ای برای بسیاری از افراد بوده، و باربری ماموت بار سعی داشته تا همیشه با مناسب ترین نرخ‌ها بهترین خدمات را ارایه دهد.

باربری ماموت بار متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل است که با مجوز رسمی‌ از اتحادیه باربری‌های تهران به صورت شبانه روزی (حتی در تعطیلات) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت، نیسان و کامیون انجام می‌دهد و تمامی‌خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می‌دهد و بهترین سرویس دهی باربری را برای اسباب کشی شما ارسال خواهد کرد.

 

باربری تهران - باربری ماموت بار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مزایای انتخاب باربری تهران در شرکت ماموت بار چیست؟

 • مجوز رسمی‌از اتحادیه

 شرکت اتوبار و باربری ماموت بار با دارا بودن مجوز رسمی‌ از اتحادیه و با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه باربری و اتوبار یکی از معتبرترین باربری‌ها در شهر تهران می‌باشد.

 • بیمه رایگان

کلیه بارها در شرکت ماموت بار شامل بیمه رایگان حمل و نقل بارها و اسباب کشی هستند. پس با خیالی آسوده حمل و نقل بارها و اثاثیه خود را به باربری و اتوبار ماموت بار تهران بسپارید.

 • بسته بندی و حمل وسایل منزل

 شرکت ماموت بار با داشتن نیروهای متخصص در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و دارا بودن بهترین تجهیزات بسته بندی، آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می‌باشد.

 • حمل وسایل سنگین

باربری ماموت بار تهران جابجایی و حمل وسایل سنگین و گران از قیبل: پیانو، ساید بای ساید، گاو صندوق و ... را از طریق نیروهای توانمند و آموزش دیده میسر کرده است.

 • باربری بین شهری

اگر نیاز به حمل و نقل بار و یا اسباب و  اثاثیه منزل را  به دیگر شهرهای کشور دارید، باربری تهران در شرکت ماموت بار با مجهزترین ناوگان حمل و نقل بین شهری این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 • صرفه جویی در وقت و هزینه

شرکت ماموت بار با راه اندازی شعبه‌های مختلف در سرتاسر تهران در تلاش است تا شما در کمترین زمان به بهترین خدمات با قیمت مناسب دسترسی داشته باشید.

 • ارایه فاکتور رسمی

از دیگر امکانات شرکت اتوبار و باربری ماموت بار، امکان ارائه قیمت و لیست خدمات قابل ارائه در امر اسباب کشی و حمل بار مشتریان در تهران میباشد،  تا بتوانند برحسب قیمت ارائه شده خدمات اتوبار و باربری مورد نیاز خود را درخواست نمایند.

 • ارسال کارگر به محل

اگر برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا اداره نیاز به کمک دارید. باربری ماموت بار آماده است تا با ارسال نیروهای توانمند و آموزش دیده شما را در این امر یاری کنند.

 • رانندگان مورد اطمینان

پرسنل شرکت ماموت بار با تجربه چندین ساله در امر باربری و اتوبار، همواره در اندیشه رضایت و جلب اعتماد شما عزیزان بوده است، فلذا با به کار گیری رانندگانی خبره، با اخلاق و با دانش کافی از مسیرها و امر باربری، این مهم را محقق کرده است.

 • نیسان بار

از خدمات دیگر شرکت ماموت بار ارایه خودرو متناسب با نوع و وزن بار است. از این رو ماموت بار برای حمل بارهای سنگین تر از خودروی وانت نیسان که دارای موتوری قدرتمند و قابلیت تحمل بارهای سنگین تا 1700 کیلوگرم را دارد، استفاده می‌کند.

 • وانت بار و مینی وانت

   

یکی دیگر از خدمات متنوع شرکت ماموت بار امکان ارسال مینی وانت و وانت‌های پوشیده و سرباز با انواع  تجهیزات بسته بندی و موکت برای جابجایی سریع و امن بارها با حجم کمتر و وزن پایین تر از 600 کیلو گرم با قیمت مناسب و مقرون به صرفه

وجود دارد.

 

باربری تهران - باربری ماموت بار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باربری تهران - باربری ماموت بار

به عنوان یک  بخش فعال در شرکت ماموت بار، دلسوزانه به مشتریان خود توجه می‌کنیم و برای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان با روشهای تماما اصولی مجدانه تلاش میکنیم.
برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده مینماییم. برای راحتی شما عزیزان در اسباب کشی، مشاورین ما در خدمتگزاری حاضر هستند و لوازم بسته بندی را که مناسب اسباب کشی متختص به شما باشد توسط مشاورین باربری ماموت بار ارائه می‌کنیم. ساختار شرکت ما و استراتژی باربری ماموت بار به اینگونه است که همواره در مراحل کارمان از شروع تا پایان شفافیت و پاسخگویی به مشتریان را رعایت نماییم.

هم اکنون با ما جهت حمل و نقل اثاثیه منزل و یا اسباب کشی منزل تماس بگیرید.
تلفن تماس دفتر مرکزی: 02188078150
تلفن تماس دفتر شمال: 02122297582
تلفن تماس دفتر شمال: 02122619154
تلفن تماس دفتر شمال: 02122885541
تلفن تماس دفتر غرب: 02144032553
انتقادات و پیشنهادات: 09121881482


 • تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ , ۰۱:۲۷:۱۸ قبل از ظهر
 • بازدید: 314
 • اشتراک گذاری: