باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه یکی از شعب اتوبار شرکت ماموت بار می باشد که ارائه دهنده کلیه خدمات باربری و حمل و نقل اسباب و اثاثیه از جمله خدمات بسته بندی وسایل ، اسباب کشی ، حمل بار به شهرستان و... به بهترین شکل ممکن  می باشد. ساکنین محترم زعفرانیه می توانند جهت انجام امور اسباب کشی و اخذ مشاوره با باربری زعفرانیه ماموت بار تماس گرفته و از امکانات این اتوبار با بهترین کیفیت ممکن بهره مند شوند.

محدوده باربری زعفرانیه:

زعفرانیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و شهرستان شمیرانات است. این محله که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، بافتی شبه روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد.

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به محله محمودیه، از شرق به سعدآباد و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود. زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت است و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

محله زعفرانیه در ناحیه ۲ از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۴۴۲۵ نفر بوده‌است. اماکن مهمی نظیر کاخ موزه سعدآباد، فرمانداری شهرستان شمیرانات، دادگاه ویژه روحانیت و چندین سفارتخانه از جمله سفارت آفریقای جنوبی و سفارت برزیل در این محله قرار دارند.

از خیابان های معروف و پر رفت و آمد این منطقه می توان به خیابان مقدس اردبیلی ، خیابان زعفرانیه ، خیابان آصف و... اشاره نمود. بنا بر توضیحات داده شده می توان نتیجه گرفت که این منطقه از شمال تهران جز معروف ترین و پر رفت و آمد ترین مناطق شمرده می شود.شعبه باربری زعفرانیه  شرکت ماموت باربا آشنایی دقیق این محله و خیابان های آن نقش مهمی را در حمل و جا به جایی اسباب و اثاثیه شما از این منطقه ایفا می نماید.

وجود کوچه های زیاد و شلوغ و همچنین خیابان های یک طرفه در این منطقه نیازمند آگاهی کامل از محله زعفرانیه را دارا است.تمامی این مسائل و همچنین ساعات ترافیک در محله زعفرانیه ممکن است برای افرادی که با این محله آشنایی ندارند سبب بروز دشواری هایی در حمل بار و اسباب اثاثیه شود.اما وجود اتوبار زعفرانیه شرکت ماموت بار با توجه به اشراف کامل به این محله می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با اطمینان خاطر تمامی وسایل و اسباب های شما را از این محل به سایر محله های تهران جا به جا نماید.

مزایای استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل اثاثیه ماموت بار عبارتند از :

بسته بندی های حرفه ای باربری زعفرانیه

بسته بندی اصولی و درست یکی از مهم ترین ویژگی های ما در باربری زعفرانیه است که خود باعث تمایز این شرکت با دیگران شده است. اگر در بسته بندی اثاثیه از کارتن های ضخیم و محکم استفاده کنید خطر شکستن و آسیب دیدگی لوازم منزل و اسباب شما تقریبا صفر خواهد بود و دیگر نگران شکستن آنها نخواهید بود.


بیمه باربری زعفرانیه

اگر تا کنون در هنگام حمل و نقل اثاثیه دچار خسارت کالا، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده اید؟

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید چرا که شرکت ماموت بار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است

باربری زعفرانیه در شرکت ماموت بار با بیش از 10 سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر میباشد

کارگران مجرب و ماهر

کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری زعفرانیه هستند.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.کارگران مخصوص اسباب کشی و اتوبار زعفرانیه با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.

سرویس های باربری زعفرانیه بدون هیچ محدودیت زمانی

چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.محدودیت زمانی در کار اتوبار زعفرانیه تهران تقریبا بی معناست.بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری در زعفرانیه بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.

لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید اتوبار زعفرانیه را در کنار خود داشته باشید.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.باربری زعفرانیه آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.این یک اتفاق طبیعی در باربری زعفرانیه آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.

ماموت بار به عنوان یک ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل منزل و خدمات باربری جهت اسباب کشی ایمن با بیش از یک دهه فعالیت در خدمت شماست.

ماموت بار به عنوان یک موسسه حمل و نقل باربری و اتوبار در زعفرانیه آماده ارائه خدمات باربری در زعفرانیه تهران جهت حمل بار در زعفرانیه، جا به جایی اثاثیه منزل در زعفرانیه، وانت بار زعفرانیه، نیسان بار زعفرانیه، خاور و کامیونت زعفرانیه، اسباب کشی در زعفرانیه و حمل و نقل های شرکت ها و سازمان ها در زعفرانیه توسط کادر مجرب و ویژه محله زعفرانیه می باشد.

کارشناسان ماموت بار به صورت شبانه روزی جهت مشاوره رایگان و ارائه خدمات آماده پاسخگویی به ساکنین تمام مناطق استان تهران می باشد.

هم اکنون با ما جهت حمل و نقل اثاثیه منزل و اداری در زعفرانیه و یا اسباب کشی در زعفرانیه تماس بگیرید.

تلفن تماس دفتر مرکزی: 02188078150
تلفن تماس دفتر شمال: 02122297582
تلفن تماس دفتر شمال: 02122619154
تلفن تماس دفتر شمال: 02122885541
تلفن تماس دفتر غرب: 02144032553
انتقادات و پیشنهادات: 09121881482


  • تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ , ۰۱:۳۳:۱۳ قبل از ظهر
  • بازدید: 287
  • اشتراک گذاری: